👨‍🌾 Wiejskie EKO produkty z Jankowic pakowane w papier - z dostawą transportem gospodarstwa na terenie Warszawy i okolic.

✅ ZAMÓW DO PONIEDZIAŁKU DO 24:00 Z DOSTAWĄ W ŚRODĘ 

✅ ZAMÓW DO WTORKU DO 24:00 Z DOSTAWĄ W CZWARTEK 

 

Popularne Produkty
Brokuł  Eko - 1 sztuka
Brokuł Eko - 1 sztuka
15,00 zł
szt.
Kalafior  Eko - 1 sztuka
Kalafior Eko - 1 sztuka
15,00 zł
szt.
Koperek Eko - pęczek
Koperek Eko - pęczek
9,00 zł
pęczek
Jaja kurze Eko - 30 sztuk
Jaja kurze Eko - 30 sztuk
35,00 zł
30 szt.
Ziemniaki żółte Eko - 1kg
Ziemniaki żółte Eko - 1kg
8,00 zł
kg
Gruszki Konferencja Eko - 1kg
Gruszki Konferencja Eko - 1kg
15,00 zł
kg
Pomidory malinowe Eko - 1kg
Pomidory malinowe Eko - 1kg
25,00 zł
kg
O gospodarstwie

Tradycje Natury to wielopokoleniowe gospodarstwo ekologiczne, prowadzone przez naszą rodzinę od 1815 roku!

Około 1815 roku do Jankowic przyjechała z dziedzicami z Francji nasza 3x prababka jako bona dla ich dzieci. Za oszczędności kupiła gospodarstwo rolne, założyła rodzinę i od tej pory jest ono przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Gospodarstwo znajduje się w gminie Jedlińsk w powiecie radomskim w malowniczej miejscowości Jankowice przy rzece Radomce, gdzie nie jeżdżą pociągi i miejski transport. Z dala od tras szybkiego ruchu i jakichkolwiek zanieczyszczeń środowiska dojrzewają dla Państwa zdrowe warzywa i owoce.

W roku 2000 zostałem spadkobiercą gospodarstwa. Gospodarstwo zostało doinwestowane i zmodernizowane na przestrzeni kolejnych lat. Od roku 2002 profil gospodarstwa został ukierunkowany na ekologię. Pierwszy certyfikat EKO uzyskaliśmy w roku 2003.

W roku 2007 gospodarstwo zostało znacząco powiększone poprzez zakup ziemi rolnej. Od tego momentu gospodarstwo Tradycje Natury działa na powierzchni 25 ha żyznej ziemi, która jest częściowo zagospodarowana poprzez sady, uprawy wieloletnie oraz tunele foliowe.


Do 2010 roku głównym obszarem działalności była produkcja mleka. Od kilku lat Tradycje Natury to przede wszystkim warzywa i owoce. Uprawiając nasze plony rolne kierujemy się zasadami naturalnymi oraz przepisami stosowanymi w gospodarstwach ekologicznych. Ziemię nawozimy krowim i kurzym nawozem, stosujemy płodozmian. Zamiast nawozów sztucznych uprawiamy łubin w celu wzbogacenia ziemi w naturalny azot. Stosujemy też naturalne komposty. Do ochrony przed szkodnikami wykorzystujemy wyciąg z pokrzyw - zwłaszcza w pielęgnacji pomidorów.

Gospodarstwo jest pod stałym nadzorem jednostek certyfikujących. Wydane na przestrzeni ostatnich lat i ciągle odnawiane Certyfikaty potwierdzają nasze kompetencje oraz stabilność prowadzonej przez nas działalności. Osoby zainteresowane mogą osobiście nas odwiedzić (po wcześniejszym umówieniu) w Jankowicach. Aktualne Ceryfikaty zawierające listę produktów EKO można znaleźć w zakładce Certyfikaty.

Mamy grono stałych Klientów, dostarczamy warzywa i owoce do sklepów ekologicznych, Kooperatyw spożywczych na terenie Województwa mazowieckiego. 

Od 2013 roku  sprzedawaliśmy swoje produkty na BioBazarze a od 2017 roku przenieśliśmy swoją sprzedaż do internetu.

W roku 2019 uruchomiliśmy własny sklep internetowy w celu sprzedaży bezpośredniej do Klientów indywidualnych z dostawą do domów transportem gospodarstwa. Jest to jeden z pierwszych e-sklepów prowadzonych bezpośrednio przez rolnika na terenie Warszawy i okolic podwarszawskich.

 

Pozdrawiamy serdecznie, Tomek i Zosia Wasil

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl